UniqueCosmetics
favouritefavouritecart

Regulamin promocji

1. Organizatorem promocji jest Adabet24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k
ul. Młyńska 8a, 63-600 Kępno,NIP: 6192049406, REGON: 38309427, występująca pod nazwą handlową Unique Cosmetics. Promocja jest prowadzona za pośrednictwem sklepu internetowego www.uniquecos.pl oraz w sklepie stacjonarnym Unique Cosmetics, 63-600 Kępno, ul. Młyńska 8.

2. Czas trwania promocji od 13/01/2021-14/02/2021 lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

3. Produktami promocyjnymi są:

-W kampanii Arbu – Odżywczy tonik do twarzy z organiczną wodą różaną marki Arbu.

– W kampanii Hagina Cosmetics – Oczyszczający krem do twarzy dla młodzieży marki Hagina Cosmetics.

4. Ogólne warunki promocji

a) ARBU – Kup 2 dowolne produkty (różne od: tonik z lini Rose Garden) marki Arbu i odbierz tonik z linii Rose Garden (marki Arbu) o wartości 169 zł za 1 grosz.

b) HAGINA COSMETICS – Zrób zakupy produktów marki Hagina Cosmetics za minimum 149 złotych a otrzymasz oczyszczający krem do twarzy dla młodzieży (HAGINA COSMETICS) za 1 grosz.

5. Unique Cosmetics zastrzega sobie prawo do skrócenia okresu promocyjnego w szczególności w przypadku wyczerpania produktów promocyjnych.

6. Skorzystanie z promocji następuje poprzez zamówienie i opłacenie zamówienia zawierającego produkty spełniające warunki promocji. O otrzymaniu produktu za 1 gr w obu kampaniach decyduje spełnienie warunków:

a) Kampania ARBU – zakup minimum dwóch różnych produktów marki ARBU

b) Kampania HAGINA COSMETICS – zakup kwotowy za minimum 149 zł spośród produktów marki HAGINA COSMETICS.

7. Niespełnienie zasad promocji jest równoznaczne z anulowaniem zamówienia przez Unique Cosmetics i zwrotem środków w formie w jakiej zostało opłacone.

8. Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja dla marek Arbu oraz Hagina Cosmetics.

9. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, w szczególności kodami rabatowymi.

10. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.

11. Udział w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w niniejszym Regulaminie oraz akceptację regulaminu sklepu opublikowanego na stronie : link do regulaminu.