UniqueCosmetics
favouritefavouritecart
"From Bavaria with Love".

Hagina Cosmetic

Pielęgnujemy Twoją skórę dbając o naturę

Naturgeist Hagina Cosmetics to wyjątkowe kosmetyki, inspirowane bogactwem i różnorodnością zasobów naturalnych Ziemi. Już od ponad 40 lat troszczymy nie się nie tylko o Twoją skórę, ale także środowisko. Korzystamy tylko i wyłącznie z naturalnie występujących surowców, dokładając wszelkich starań by zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Dodatkowo, nie testowaliśmy nigdy i nie testujemy swoich kosmetyków na zwierzętach. Nasze produkty są oznaczone niemieckim certyfikatem „Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów przeciwko Doświadczeniom Zwierząt w Kosmetologii”.
Nie stosujemy konserwantów, barwników wymienionych w wykazie KVO, PEG a także olejów mineralnych. Gwarantuje to wysoką przyswajalność i bezpieczeństwo stosowania, nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry.

zobacz katalog

Czym charakteryzują się naturalne kosmetyki Hagina Cosmetic?

Według europejskiego prawa, takie preparaty powinny składać się w ponad 95% z surowców pochodzenia naturalnego. W Naturgeist Hagina Cosmetics nie stosujemy syntetycznych barwników, aromatów, czy zwierzęcych konserwantów. Składniki pozyskujemy z naturalnych źródłeł, m.in. z alg morskich, żywicy oraz nasion różnych drzew i krzewów.

Sekret naturalnych składników

Świadomość na temat szkodliwości niektórych substancji cały czas rośnie. Klienci coraz częściej czytają etykiety kupowanych produktów, wybierając te posiadające jak najbardziej nieinwazyjne składniki. Dlatego też Naturgeist Hagina Cosmetics, wychodzi naprzeciw potrzebom, tworząc najwyższej jakości naturalne kosmetyki. Nasze produkty znalazły uznanie nie tylko w przypadku indywidualnych klientów – korzystają z nich salony kosmetyczne jak i kliniki medycyny estetycznej.

Bazą dla naszych preparatów są wyłącznie naturalne składniki. Substancjami czynnymi są tu oleje występujące w naturze (olejki z pomarańczy, rumianku, migdałów czy olejki jojoba) oraz ekstrakty roślinne (z nasion brzoskwini, kasztanowca, aloesu czy mięty). Składniki te nie są w żaden sposób modyfikowane i przetwarzane, są wolne od pozostałości po nawozach sztucznych.
Unikatowe połączenie oraz brak chemicznych konserwantów gwarantuje wysoką tolerancję dla każdego typu cery a także dużą skuteczność w stosowaniu.
W swojej ofercie posiadamy specjalnie stworzone linie kosmetyczne, w zależności od użytych składników oraz typów skóry – każdy znajdzie coś dla siebie.