UniqueCosmetics
favouritefavouritecart
„Luxury meets organic”.

Arbū

Łączymy innowację z tradycją. Wierzymy w styl życia pełen harmonii. Chcemy inspirować Cię do użycia zmysłów i czerpania radości z aromaterapeutycznej mocy olejków eterycznych zawartych w naszych produktach. Najlepszej jakości, wyselekcjonowane organiczne ekstrakty łączymy z najnowszymi osiągnięciami w pielęgnacji skóry, aby tworzyć nowoczesną markę, luksusowych kosmetyków. Marka narodziła się z pasji twórczyni do naturalnego, zdrowego i aktywnego stylu życia. Lokalne tradycje, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie są wykorzystywane w produkcji kosmetyków Arbū.

Wierzymy, że naturalna pielęgnacja skóry w połączeniu z najnowszymi przełomami w świecie nauki o składnikach aktywnych może zmienić nowoczesną pielęgnację skóry. Koncepcja marki skupia się na wypracowaniu idealnej równowagi między innowacją a tradycją, a mottem marki jest hasło „Luxury meets organic”. Jednym z sekretów urody Arbū jest organiczny bułgarski olejek z róży damasceńskiej, którego właściwości są znane od tysięcy lat. Jest to silny antyoksydant skutecznie zwalczający wolne rodniki, dzięki czemu ma wyjątkowe działanie regenerujące i odżywiające skórę, pobudza produkcję kolagenu oraz sprawia, że cera jest miękka, rozświetlona i odmłodzona.

Tajemnica kosmetyków Arbū

Wieki temu bułgarska róża damasceńska została sprowadzona na ziemie Bułgarii, gdzie znalazła idealne warunki do życia. Połączenie delikatnego słońca, wiosennych deszczy, wilgotnej gleby cennej w odżywcze minerały zapewnia idealne warunki do wzrostu najlepszej jakości róż. Dzięki czemu olejek różany jest jednym z najbardziej cenionych olei na świecie.

Krzewy różane zaczynają kwitnąć w połowie maja, a proces zbierania kwiatów jest bardzo wymagający. Żniwa zaczynają się o wschodzie słońca, gdy kwiaty pokryte są jeszcze rosą, aby uchwycić świeży i nie w pełni kwitnący pąk, dzięki czemu otrzymujemy najwyższej jakości olejek eteryczny. Każdy kwiat jest starannie, zbierany ręcznie, a do uzyskania 1 kg drogocennego oleju potrzeba 3000-3500 kg drobnych płatków róż.

Arbū stworzyło swoje kolekcje przy użyciu ponad 50 najwyższej jakości składników organicznych, które posiadają certyfikaty takie jak: Ecocert, Cosmos, USDA i OF&G. Aby dostarczać jak najlepszą jakość wszystkie są tworzone na bazie organicznej wody kwiatowej z róży damasceńskiej, zamiast zwykłej wody destylowanej.

Wszystkie produkty są wolne od wypełniaczy, sztucznych zapachów, parabenów, silikonów, pochodnych PEG, sztucznych barwników oraz GMO. Marka nie prowadzi żadnych testów na zwierzętach. Produkty mają ciemnofioletowe szklane opakowania najwyższej jakości, które mają zdolność blokowania światła. Wierzymy, że organiczne produkty są przyszłością pielęgnacji.